#

#

2017-09-19 16:56:11

Ranking klubów młodzieżowych PZKosz. WKK na czele!

PZKosz opublikował końcową weryfikację rozgrywek w sezonie 2016/2017. Zawiera ona ranking klubów młodzieżowych na podstawie uczestnictwa w Mistrzostwach Polski. WKK Wrocław zajął w tym zestawieniu pierwsze miejsce przed drużynami WKS Śląska Wrocław i KS Rosy Radom. W poprzednim sezonie nasz zespół w każdej kategorii wiekowej doszedł do finałów Mistrzostw Polski a dwa z nich zakończyły rozgrywki z medalem. Drużyna U20 prowadzona przed trenera Sebastiana Potocznego zdobyła drugie miejsce w rozgrywkach a zespół U16 pod wodzą trenera Łukasza Dziergowskiego zdobył złoto. Z weryfikacji rozgrywek dowiemy się też, że najbardziej wartościowym zawodnikiem rozgrywek U16 został nasz reprezentant Igor Yoka-Bratasz a w pierwszych piątkach mistrzostw znaleźli się kolejno: U20: Jakub Kobel, U16: Aleksander Lentka. Kompletna weryfikacja na stronie PZKosz: http://pzkosz.pl/aktualnosci/n/64554/